Kariera paneli ozdobnych

www.eszczepienia.net.pl

Od pewnego czasu na polskim rynku dostępne są specjalne ozdobne panele, które idealnie sprawdzają się jako część wystroju kuchennego wnętrza. Panele marki Moduloform oferowane przez firmę Proform to aktualnie jeden z najbardziej gorących trendów dekoratorskich, o czym decyduje kilka czynników. Przede wszystkim chodzi o bogactwo kształtów i faktur, dzięki któremu można bez problemu dopasować panele do konkretnego wnętrza.

Trzeba nadmienić, że w koncepcjach projektantów przeważają rozwiązania nowoczesne, które wpasują się doskonale w kuchnię współczesną. Dla zwolenników klasyki jest to opcja mniej atrakcyjna i raczej ciężko byłoby ją połączyć z kuchenną estetyczną tradycją. Aktualnie w katalogu znajduje się około 150 wzorów w 90 wariantach kolorystycznych – to sporo.

Dominują formy geometryczne, oparte o symetryczne wzory. Panel nadaje się idealnie jako dekoracja ścienna. Może znaleźć się tuż nad przestrzenią roboczą kuchni jako wyrazisty akcent przypominający o tym, że również to pomieszczenie może ciekawie wyglądać.

Wykorzystanie tworzyw sztucznych sprzyja trwałości i ułatwia czyszczenie. Z panelu z łatwością usuniemy wszelkie zabrudzenia. Na fronty szafek, które chcielibyśmy uatrakcyjnić, a także na wspomniane ściany idealnie nadadzą się płaskie panele typu PD.

Jeśli chcemy trochę zaszaleć ze stylizacją i wzbogacić otaczającą domowników przestrzeń, dobre będą ażurowe panele 3D. Kusząco prezentuje się także seria produktów gotowych, takich jak maskownice na grzejniki. Konsumenci mają w czym wybierać.